Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I don't want a broken heart...

4 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by Lady Fri Jun 10, 2011 9:45 pm

A čekajte :P
Nisi, ovo mi je prvi put da pišem na forumu.
Lady
Lady
Teens
Teens

Posts : 254
Reputation : 0
Join date : 2011-06-04
Age : 26
Location : Zagreb

Back to top Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by •NightWish• Fri Jun 10, 2011 9:46 pm

a onda sam sanjala xDD
piši nam :D
•NightWish•
•NightWish•
Teens
Teens

Posts : 724
Reputation : 0
Join date : 2011-04-21
Location : Bilo gde sa Ianom ♥

Back to top Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by Lady Fri Jun 10, 2011 9:49 pm

Haha. Moguće xD
Možda sad napišem. Moram se sad svega prisjetiti. :/
Lady
Lady
Teens
Teens

Posts : 254
Reputation : 0
Join date : 2011-06-04
Age : 26
Location : Zagreb

Back to top Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by Svet magije Tue Jun 14, 2011 10:54 am

Ajde pisi odlicni je
Svet magije
Svet magije
Teens
Teens

Posts : 856
Reputation : 1
Join date : 2011-06-08
Age : 27

http://latinosvet.com

Back to top Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by Lady Tue Jun 14, 2011 7:27 pm

Ne mogu sada. Jedva sam pronašla malo vremena da dođem na forum. :(
Kad se vratim sa maturalca napišem :)
Lady
Lady
Teens
Teens

Posts : 254
Reputation : 0
Join date : 2011-06-04
Age : 26
Location : Zagreb

Back to top Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by Lady Mon Jun 20, 2011 10:19 pm

U životu uvijek nađemo svijetlo na kraju tunela...

I don't want a broken heart... - Page 2 18897716428324029422216

I da pomirila sam se sa Martinom. Morala sam se pomiriti sa njom, nakon 3 tjedna ne pričanja i stalnog dobacivanja dojadilo mi je. Napokon sve se vratilo na staro: treninzi, moje ocjene koje su se poboljšale, napokon moja dobra stara ekipa...

Al' to nije bilo to, uvijek mi je Lorena bila prepreka. Nakon onog toliko sam puno razmišlajla o svemu tome. Pričala sam sa Paulom cijelo vrijeme o tome, ja i Paula smo postale nerazdvojne. Napokon sam pronašla neku frendicu koja me totalno razumje i kojoj mogu sve ama baš sve reć. Zato smo smislile plan kako da nekako ponovno "spojimo". Paulin rođendan.

Bližio joj se za nekoliko dana i pozvala je: Miru, Martinu, Lorenu, Kristinu, Doroteu, Anu, Antoniju i mene. Martina je prvo rekla da ne želi ići ali uspjeli smo je nagovoriti. Meni je jedino bio problem, Ana. Sa njom sam se posvađala od 5. razreda i od tad baš i ne pričamo, al' dobro preživjela sam to. S tim da ćemo još spavat kod nje...

"E ovo će biti zanimljivo." pomislila sam.

I bilo je. Mislim bio je rođendan savršen. Svi smo se zabavljali i ludirali, čak su Martina i Lorena pričale, što je mene i Paulu jako usrećilo.

Tako je bilo i nakon rođendana, lagano su se počele ponovno družiti. Makar je Martina rekla da se ne želi pomiriti. I onda su napokon došli proljetni praznici (kojih ću pamtiti cijeli život)...
Lady
Lady
Teens
Teens

Posts : 254
Reputation : 0
Join date : 2011-06-04
Age : 26
Location : Zagreb

Back to top Go down

I don't want a broken heart... - Page 2 Empty Re: I don't want a broken heart...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum