Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikada ne pronadjes sebe dok se ne suocis sa istinom

Go down

Nikada ne pronadjes sebe dok se  ne suocis sa istinom Empty Nikada ne pronadjes sebe dok se ne suocis sa istinom

Post by jelena-ketrin Wed Nov 21, 2012 2:15 pm

Dragi dnevnice neznam odakle da pocnem sta da napisem.Znas nesto sam shvatila a to je da moram pothitno nesto da preduzmem,da promenim samo neznam kako,sta..Znas i sam da je moja prica kaka prica zivot komplikovan,pa dosta komplikovan..Znas takodje da sam pisac u usponu i nekada se zapitam"Sta ako mi stigne pismo ili email sa recju:Vasa knjiga nije prosla.Sta onda da radim?..Ali to su samo moje crne misli,mislicu pozitivno znam da ce proci,znam da ce proci...Znas zapocela sam moju drugu knjigu i prilicno mi dobro ide jer knjiga je o meni"------- ---- -- ----- ------"Pa da naslov sam za cas smislila nije mi trebalo puno i da znasa dosta otkriva o meni,o mojoj porodici...Rekla sam da moram nestoto pothidno da preduzmem mislila sam na moj zivot,kada bi stvarno postojala besmrtnos ucinila bih sebe takvom..Znas i sam zasto bi mi trebal,jer bi uradila sve ispocetka bez glupirnja,lazi i sto je najbolje bila bih ja..
Moram da idem jer bolesna sam i nije mi trenutno do pisanja,do vidjenja dnevnice...
PS:Volim isto besmrtnost jer da je nje sada da je imam nebi imala ovu kijavicu...Znam smesno je i ja se ponekad smeje samoj sebi..

Uvek se smeju...
jelena-ketrin
jelena-ketrin
Teens
Teens

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2012-11-21

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum