Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heaven is a place on Earth with you. ♥

2 posters

Go down

Heaven is a place on Earth with you. ♥ Empty Heaven is a place on Earth with you. ♥

Post by fallen.unicorn Fri Mar 23, 2012 3:30 pm

Hejš. :')

Mmm,odakle da počnem? xD
Danas mi je bilo užasno u školi,al bilo je i gore. -.-
Odgovarala sam glupu geografijuu,i nisam ništa dobila,rekao je da ću sledeći čas da nastavim,a ovo odgovaranje mi je bilo za 2-3 -.-' tako da moram da štrebam celu nedelju,da izvučem barem 4.
Fizika-PREZIREM.ništa ne znam,ne kontam ni pola od onog što radimo,a u ponedeljak imamo kontrolni. :c
Muka mi je kad samo i pomislim na školu,ali je ipak na neki način volim 3:D..

Usvojiću Erika. :3 ♥️♥️ jadno dete,mislim da će da me zamrzi,ali šta ću kad je presladak. :3
Uglavnom on je Kristianov brat,presladak,najsavršeniji petak u celoj školi. ♥️♥️tako je mali. ^^
A Karlo i Dušan su rekli da ce da ga tuku. -.- ljubomorne duše mogu samo da mu zavide.. ;)
I onda sam ja to rekla Tijani (ona se sa Erikom i njegovim društvom druži,zna ih,moram da joj kažem da me upozna sa njima,da bi se na kraju nekako upoznala i sa Kristianom 3:) ) i ona je krenula da ih bije. :DD
Kristian *__* ima taj neki savšen poled,i osmeh. *_* ♥️
Društvo mu je retardirano,zato su i najbolji. :D
Danas na velikom odmoru sam prošla pored njih..i malo kasnije kao se krenula vraćati i on se okrenuo i pogledao,joj mica. :3
Uglavnom je dosadno. :C

Denny ♥️ car. :D obavezno morate odgledati nejgove vide'e.Marija,Tijana i ja ga stalno imitiramo. :D
Neki od njegovih boljih videa:


Pa jesi ti... jedan catvrtina.. INDIJANAC???ZOVI GA!! :DD
Haaaaaa,Zoran,ko je ovo,Ahaaaaaaa??
Ovde Deni jeb*m ti majku , daj mi Zoran.
Deni,aaaaaaaaaaa,Deeeeeeeniiiii,pa ja sam znao tvojeg tata kad je on bio mali kao ti!
-Pozdravi MAMU, pozdravi TATU tvoje, pozdravi BABA, pozdravi...
-Da, da, pusti telefon, pusti telefon kad ti kazem, pust...ah ah dobro pozdravi sv...Jebote bi bah...
Lep dečak taj Deni. :D



-Ovo je Gouba,u pm,paziiii hleb!Paziii hleb,jeb*m ti majku!!
-Jebeš me konj,šta se zaglavio glavu u pm..Treba to neki,,s**nje!! aahaha :D
-Kraaaaaaaaava,pogle ovaaa krava! Do jaje,do jaje..
-Treba da isečem kravu glavu,ili da isečem kantu! RUPU DA STAVIM U KANTU!!! AHAHAHAHAHAHAH
-AAHAHAHAHAHAHA Keeeeeeeeeeeeer,gaaaaaaaaaa,esi se izazaglavio sada.Šta se bojiš,kad nisi kriv ker!



fallen.unicorn
fallen.unicorn
Teens
Teens

Posts : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-04-29
Age : 24
Location : In NeverLand,so far away...

Back to top Go down

Heaven is a place on Earth with you. ♥ Empty Re: Heaven is a place on Earth with you. ♥

Post by FabulousBitch Fri Mar 23, 2012 4:08 pm

Haha,,,Koji je kralj ovaj xD
FabulousBitch
FabulousBitch
Helper
Helper

Posts : 286
Reputation : 0
Join date : 2012-03-21
Age : 27
Location : Highway to hell xD

Back to top Go down

Heaven is a place on Earth with you. ♥ Empty Re: Heaven is a place on Earth with you. ♥

Post by fallen.unicorn Mon Mar 26, 2012 6:10 pm

Daaa :'DD

Des' riba. :')
- zarazila me Marija s tim. :'DDD -

Ovakoo..Mislila sam da necu da prezivim ovaj dan,ali jesamm,Bog me pogledo. ^^
Na srpskom zamalo da me nije srcka strefila,jer smo imali kontrolni i mislila sam da cu dobiti 3..ali dobila sam 5-. O:)
Heaven is a place on Earth with you. ♥ Tumblr_m07v36NmuQ1r3g5iu
i daaa,bile su samo 2 petice. :'D pametno smo mi odeljenje. 3:)
''Volim zenee,volim svee,al samo kad si ti pored mene..." ♥️ ahaha,zarazila me Marija,na velikom je iz dosade smisljala pesma i ovo joj prvo palo na pamet tako da me je zarazila. 3:D
I videla sam u knjizi iz engleskog da pise Edvard (ime od Jezica,Kristianovog druga koji ima prelepe oci *_______* )i odmah sam skocila i rekla Mariji,tako da su me svi posle pitali sta je ''Edvard'' a ja im rekla ''ma nista'',sta njih briga. :P
I daaaaaaaaa,osisali su se i Erik i Kristian,budale. -.-''
Samo me zagorcavaju zivot,a imali su tako lepu kosu. :'(((( Erik vise nema one njegove siske.A Kristian..joj nesreca -.-' a imao je tako lepu kosu :'(

Heaven is a place on Earth with you. ♥ Tumblr_lw81hwjZBJ1qgez4f

al dobro i sad je leeep. :"D osisan je onakoo,da mu je sa strane krace a po sredini duze,nzm da objasnim. XDD uglavnom je lep. :'3 i idalje ne kontam sta me to kod njega tako privlacii??!
FIZIKA - Snezana Bulajic je proglasena za najbolju fizicarku. :OOOO ijuu,dobro,budimo iskreni jako dobro objasnjava fiziku,ali je katastrofa. :OO sve u svemu,imali smo kontrolni. WOW -.- Juce sam se ubijala od ucenja i nerviranja jer ne znam zadatke,al kontrolni je bio jako lak. :D jeste da nisam uradila 7. do kraja ali ipak,ima sanse da po prvi put dobijem 5. ^^ Bog me pogledao. :')
Heaven is a place on Earth with you. ♥ Tumblr_m0y7t4ciLx1r0ftodo1_500
I jos jednom..Kristian Popic ima predivan osmeh. *____________*


♥️ SAVRSENA ♥️
fallen.unicorn
fallen.unicorn
Teens
Teens

Posts : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-04-29
Age : 24
Location : In NeverLand,so far away...

Back to top Go down

Heaven is a place on Earth with you. ♥ Empty Re: Heaven is a place on Earth with you. ♥

Post by fallen.unicorn Wed Jan 16, 2013 12:03 pm

Dear Diary . . .

Pff,posela skola,zavrsio se raspust a Kristian se nije vratio u skolu.
Mhm,odselio se a ja sam se nadala da ce barem sad u drugom polugodistu doci..ali nije.
Tako mi je barem reko Gregi njegov drug,iz ovog njegovog proslog razreda.Ali eto,nije se vratio.
A na pocetku skole kad sam saznala da se odsleio plakala sam kao kisna godina.
Cekala sam,al se nije vratio,ali dobro,sta je tu je.Barem mi je drago da Erik nije otisao,jer su im se roditelji razveli pa je mali ostao sa mamom ovde a Kristian je negde sa tatom koji je inace pijanac i stvarno ne razumem sto je sa njim sada.
Barem se nadam da je srecan sad tamo gde je..

I have died everyday waiting for you,darling don't be afraid I have loved you for a thousand years.I'll love you for a thousand more♥


Uglavnom,Bulajicka nam vise ne predaje fiziku i ako sam je zavolela jer mi je poklonila prosle godine 5.
Sad nam je Renata,koja je inace mozda malo..retardirana.Ima uglavnom neki poremecaj tak osvi govore a vala tako i izgleda
Zena ima oko 25 godina a izgleda ko da ima 40,jos je sva tako nekako..nikakava :s
Ne znam,ne volim je,nervira me,deli nam minuse cim zines,ne smes nista da pricas a jos ona ima neki piskav glas.. ocaj,al barem je kod nje lako,nista se ne radi,na kontrolnom ladnjaka izvadis svesku i prepisujes.

Da,najvazniaj stvar od svega,utorkom imamo fizicko sa madjarima,i to sa Kristianovim razredom :3 i sad bi dala sve na svetu da se vrati :3
Sa Gregorom iz njegovog razreda sam se na neki nacin zblizila i on mi je rekao da ima sanse da se K. vrati.
Al uglavnom,onaj Edvard,Jezic,pisala sam o njemu u predhodnom postu. E njega sad moja drugarica i ja uhodimo. Ahaha lik stvarno ima lepe oci. :D

Erik♥ ljubav moja mala,slikala sam se sa njim ahaha ja njega prosto obozavam,stvarno cu ga usvojiti :D
Postala sam jako dobra i sa njim,mali je predobar,mica

A sad palim u skolu,vozdra
fallen.unicorn
fallen.unicorn
Teens
Teens

Posts : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-04-29
Age : 24
Location : In NeverLand,so far away...

Back to top Go down

Heaven is a place on Earth with you. ♥ Empty Re: Heaven is a place on Earth with you. ♥

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum